Що ти слухаєш, Чернігове?

Ми озброїлися фотоапаратом та шматком картону з надписом “що ти слухаєш, Чернігове?” й вийшли на вулиці міста. Цим запитанням, здається, ми захопили людей зненацька.

Світлини Дарини Кузьменко

Щоби організувати флешмоб, не обов’язково бути всесвітньо відомим чи переслідувати глобальні цілі. Досить мати сміливість на втілення задуму, яким би шаленим він не був. Твою ідею підхоплять у будь-якій частині світу, про що ти сам, можливо, не підозрюватимеш.

Вам знайоме ім’я Tyler Culler? Наврядчи, але ця людина стала генератором ідеї, яку ми втілили в життя крізь колорит та реалії рідного Чернігова.

Його вчинок – неймовірно простий. Озброївшись камерою, шматком картону з надписом “Hey You! What Song are you Listening to” та великим запасом терпіння, він вийшов на вулиці Нью-Йорка, щоби дізнатися, що ж слухають жителі The Big Apple.

24 травня 2011 року ідея Tyler Culler ожила й пустила коріння всім світом – Берлін, Амстердам, Лондон, Токіо, Тель-Авів, Москва, Осло, Буенос-Айрес, Київ та десятки інших міст, у різних частинах планети, серед яких тепер є й Чернігів. Ось тільки концепцію ми вирішили під себе та свої смаки переробити. Ми відмовилися від відеозйомки, замінивши її на фото, що передають палітру емоцій.

Плейлист буде з одинадцяти треків, але ми опитали значно більше людей. Хтось мовчки та беземоційно проходив повз,  хтось навіть кидав гнівний погляд, дивився на нас, мов на безумців, хтось не хотів витрачати дорогоцінний час і йшов далі, повз нас, наче ми невидимі привиди, але були й ті, хто зацікавлено зупинялися, вислуховували й ділилися шматочком музичного смаку, простягаючи нам другий навушник.

Спасибі вам за щирість та сміливість відкрити перед нами розділ з музикою, незнайомці!

Трек-лист:

1. ОУ-74 – Опять, а не снова
2. Play – Друг
3. Христина Соловій – Тримай
4. Гио ПиКа – Брат Ветер
5. Сура, одна из глав Корана
6. T-Fest – Не забывай
7. FACE – Ты и Сигареты
8. Sabaton – Into the Fire
9. Paramore – We Are Broken
10. Adele – Hello
11. Machine Gun Kelly – Till I Die

Читайте також: Арсен. Квартира не сербського націоналіста