Виделка з Третього Райху або що можна знайти на OLX чернігівців

Колекція пивних баночок за тисячу доларів, ідея світу для книги чи фільму за 15 тисяч доларів та виделка часів Третього Райху. Якщо ви міркуєте над оригінальним подарунком до свят, пропонуємо переглянути, які незвичайні речі розміщують чернігівці на сайті безкоштовних оголошень ОLX.

Ідея світу для книги

Від 3-го грудня деякий чернігівець Микола намагається продати «повністю новий світ», який підійде для написання «хорошої книги», знімання «хорошого фільму» або створення «чудової гри».

«Світ повністю новий і знаходиться у стані розробки. Зараз є велика локація для дій (островів) на яких пропрацьовано дуже багато, а конкретно: великі міста, форти, ферми, шахти тощо. До кожного міста коротко подана його історія, історія розвитку, зовнішній вигляд і, навіть схематично вказано місце розташування тих чи інших будов.

У кожного міста (світу та острова) є свої назви, які можна за бажанням змінювати. Окрім цього є 5-7 повністю описаних персонажів».

Континент, якщо ви захочете, автор доопрацює. Але це коштуватиме дорожче. Ще є сценарій, де «фантастика переходить у фентезі» (саме перший розділ книги).

Продавець також звертає увагу: коли він пише «пропрацьовано» й подібне, то має на увазі, що все записано на папері. А от сценарій – друкується.

Ціна: 15 000 доларів.

Оголошення тут

Слонова кістка на вагу

Усього у продавця є 3 кг. Продає й на вагу: 500 доларів за 1 кілограм.

Придбати шматочок кістки можна тут

Люлька для куріння 20-30-х років

Тільки століття не вказали. Підозрюємо, що ХХ. Зі слів автора – з Німеччини.

Ціна : 4 200 грн

Люльки тут

«Виделка СС»

Якщо дослівно – виделка з їдальні Третього Райху. Ми перетелефонували до продавця, щоб уточнити, чи точно з їдальні, але нам того не підтвердили.  Ціну ж авторка оголошення поставила орієнтовану, на основі переглядів подібних лотів на аукціонах.

Ціна: 9 000 грн

Тиць сюди

Монети СРСР. Сто кілограмів

Монети радянського часу: жовті та білі. Продавець має їх понад 100 кілограмів. Продає й на вагу: 100 гривень за 1 кілограм.

Ціна: 10 000 грн за все.

Монетки тут

Колекція фотоапаратів

Колекція зі 120 фотоапаратів різних моделей та років випуску.

Ціна: 30 000 грн

Фотоапарати

Морений дуб

Автор оголошення пояснює: «Морений дуб, Bog Oak не плутати з  fumed oak (дуб штучного морення) унікальний матеріал, на створення якого природою було витрачено тисячі років. Морений дуб з глибин рік та боліт».

Ціна: 2 000 доларів

Морений дуб

Флешка з кращою романтичною та танцювальною музикою

Продавець пропонує «унікальний збірник з тисячі кращих світових хітів за рубриками»:

  1. Кращі «танцювалки» (важко піддається перекладу з російської) світу;
  2. Кращі танцювальні гурти світу;
  3. Кращі танцювальні колекції жінок світу;
  4. Кращі танцювальні колекції чоловіків світу;
  5. Кращі мікс-опрацювання світових хітів;
  6. Кращі романтичні колекції балад;
  7. Кращий збірник мелодій стилів « рилакс, доунтемпо, чиллоут, смут джаз ,нью-эйдж»;
  8. Кращі новинки стилю диско 2000-их років;
  9. Кращі танцювальні хіти й «транса» 2000-их років;

Автор оголошення зауважує, що збірник ним особисто складений і робота була пророблена немала. «Такої кількості суперхітів і зірок світової музики ви ще не чули. Будете захоплені та дуже вдячні».

Ціна: 500 грн

Тиць