Про нас

 

«Ініціа» – проект з дивною назвою, яку важко вимовити. З латини –  “початок”. 

Нас можна вважати журналом про місто, його закутки, осіб, що в нім живуть (не живуть), проживають або, врешті-решт, – виїжджають.Ми розказуємо про місто, у якому живемо, вулиці, якими ходимо, будинки у яких мешкаємо й не мешкаємо, про маленьких людей, із якими хоч би одного разу перетиналися на перехресті, поки вони йшли робити свої великі справи. 

Ми відкриті. До нас можна доєднатися сьогодні ж.

Ми багатомовні. Якщо ви володієте чеською, словацькою, німецькою – ми любитимемо вас ще більше, ніж любимо зараз. Проте основна мова видання – українська.

У нас немає упереджень. Тому ми пишемо абсолютно про всіх та приймаємо до команди кожного. Нам все одно чи ви україномовний, чи російськомовний атеїст, скільки вам років, чи ви жінка, чи ви чоловік, якої ви сексуальної орієнтації, скільки вам років. Ми прагнемо різноманіття у поглядах. 

Якщо ви маєте ідеї чи пропозиції щодо історій, котрій можна розмістити на сайті, пишіть нам на пошту info@initia.in.ua або фейсбук-сторінку.

Також ми відкриті до комерційних пропозицій. Проте прагнемо, щоб реклама на нашому сайті була естетичною та такою, яка не дратує наших читачів. Спільно з вами ми можемо створювати контент, який буде цінним та корисним.

У такому разі ми пропонуємо вам «партнерський матеріал».

ЩО ЦЕ?

Партнерський матеріал – це комерційний матеріал створений спільно із партнером, тобто рекламодавцем.

ХТО СТВОРЮЄ ЦЕЙ «ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ»?

Цей матеріал наша редакція створює самостійно, узгоджує його із партнером, але партнер не втручається у зміст матеріалу та не впливає на те, про що ми пишемо.

ЧИ ПРАЦЮЄМО МИ З БУДЬ-ЯКИМИ ПАРТНЕРАМИ?

Ні. До подібних проектів ми ставимося відповідально й працюємо лише з тими рекламодавцями, цінності яких ми розділяємо.

Ми готуємо матеріал лише такий, який був цікавий та корисний нашому читачу, бо кожен текст на сайті є нашою репутацією.

ЯК РОЗПІЗНАТИ, ЩО МАТЕРІАЛ Є ПАРТНЕРСЬКИМ?

Будь-який партнерський матеріал ми маркуємо позначкою «партнерський матеріал». Читач обов’язково має знати, що текст є комерційним.

ЯКЩО ХТОСЬ ХОЧЕ СТАТИ ПАРТНЕРОМ?

Пишіть на нашу пошту  info@initia.in.uaфейсбук-сторінку. Ми спробуємо знайти можливість співпраці.